Mocsár Gyula Jr. a Hotel Lentulai legújabb epizódjának vendége, aki szerint ma már nem politikai ellenfeleket, hanem erkölcsileg megsemmisítendő embereket látunk egymásban, miközben a közösségi média csak tovább mélyíti az árkokat.

A Doperanos kreatív producere kulisszatitkokat is elárul az Orbán Viktor-interjúról, a sokat vitatott „Don Vétó” borítóról és arról, miért gondolja, hogy a humorból és kulturális utalásokból sokan kizárólag politikai támadást olvastak ki.

Szerinte ma már nem elsősorban a pártok, hanem a kölcsönös morális megsemmisítés logikája mérgezi a közbeszédet. Miért érzi azt, hogy a közösségi média az emberek legsötétebb ösztöneit szabadította el? És valóban eljöhet az a pillanat, amikor a magyar társadalom kijózanodik a politikai törzsháborúból?

Link kommentben.

☝️Miután felröppentek a hírek, hogy emberünk úgy néz ki luxizik, miözben azzal hergelt, hogy ő nem luxizik, most gyorsan reagált, hogy nem repült soha helikopterrel.
️Gondolom ez a soha pont olyan…

☝️Eljutottam a vasárnapi ebédhez is. Nálunk itt a faluban még szól a déli harangszó, itt még nem tiltotta be a Tisza. Azt még a fóliában munka közben hallgattam. Aztán bejöttünk és egy bő óra alatt…

Miniszterelnök úr! A kérdés még mindig az, hogy miért volt magyar nemzeti lobogó a török riviéra Belek nevű településén található Güral Premier Hotelen?
Esetleg ebben a luxus szállodában szálltak meg,…

A Hormuzi-szoros nyitva áll minden olyan hajó előtt, amely jogszerűen kíván áthaladni ezen a nemzetközi vízi útvonalon.

Az amerikai erők készenlétben állnak, és biztosítják a hajózás szabadságát annak…

Az uniós pénzek történetében néha a valóság egészen kellemetlen tud lenni a hangzatos politikai narratívák számára.

Ami kimarad a tisza önünnepeltetéséből:
A pénzek közel fele olyan beruházásokhoz…

„Miért pont én” – Havasi Bertalan megszólalt arról, miért vállalta újra az egyik legfontosabb kommunikációs szerepet

Földgáz meg kőolaj: sokkal többről van itt szó, mint energiahordozókról. Fogkrém miből lesz? És műtrágya? PET-palack, alapozó, autógumi?

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média