Beszélgetés Lánczi Andrással! Link kommmentben!
Pócs János egy újabb bestiális ügyet leplezett le, hogy használtak fel a tiszás vezérek egy 11 éves gyermeket! Ami kiderült arra nincs mentség! Te tetted ezt Péter! Gátlástalanul!
Külső érdekek és széles terpesz
Ez súlyos… Egyébként ha a riporter nézte volt a tegnap esti Monitort a Hír TV-én ott Pócs János nekem pontosan elmondta, hogy a
t e l e f o n t o k o t mutatta…
Amikor kezded azt hinni, hogy a tiszás Orbán Anita eddig a Holdon volt. Vagy az lepte meg, hogy olyan választ kap Magyar, ahogy ő maga is kommunikál.
Egyrészt nagyon vicces, ahogy Kunhalmi picsog. Hiszen “neki megígérték, hogy ha most visszalép a Tisza javára, akkor majd egyszer erkölcsi fölényből indulhat újra”. Becsapták. Gratulálok!
Kedves Ágnes…