Amikor kezded azt hinni, hogy a tiszás Orbán Anita eddig a Holdon volt. Vagy az lepte meg, hogy olyan választ kap Magyar, ahogy ő maga is kommunikál.
Ez súlyos… Egyébként ha a riporter nézte volt a tegnap esti Monitort a Hír TV-én ott Pócs János nekem pontosan elmondta, hogy a
t e l e f o n t o k o t mutatta meg Kapitány Istvánnak…. Szerintetek ez mi?
Ezt nézzétek: a Telex riportere kikapcsoltatta a kamerát, amikor a Zsolti bácsi-ügy került szóba 
/posztok.hu

️Nem kaphat büntetést! Meg kell védenünk az értékeinket és az ilyen embereket! Az Erzsébet hídra csak nemzeti zászló való, mert ez Magyarország!





