Köszönjük az egészségügyben dolgozók áldozatos munkáját!
Az elmúlt időszak mindennél világosabban megmutatta, hogy a jövőben csak azon országok érezhetik magukat biztonságban, amelyek elő tudják állítani a saját maguk által használt energiát.
PAKS II. ezért kulcsfontosságú és ezért ülünk ma is tárgyalóasztalhoz Alekszej Lihacsovval, a Roszatom vezérigazgatójával Isztambulban.
A részletekkel hamarosan élőben jelentkezünk.
Köszönjük az egészségügyben dolgozók áldozatos munkáját!
Háborús helyzetben is megvédjük az elért eredményeket!
Ha békét akarunk, most kell jelentősen megnövelni a katonai képességeinket - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a NATO-csúcstalálkozóról hazaérkezve a Kossuth Rádióban.
Bár az…
Orbán Viktor a Kossuth Rádióban:
Nem szankciókra van szükség, hanem azonnali tűzszünetre, azonnali béketárgyalásokra.
Jeleztük Brüsszelben: az orosz gázhoz való hozzáférésünk nehezítéséről nem tárgyalunk.
Nem arról van szó, hogy keresünk kompromisszumot, hanem nincs miről tárgyalnunk.
Ma van a Semmelweis-nap!
Már 30 éve, 1992 óta tartják meg idehaza a magyar egészségügy napját, más néven a Semmelweis-napot.
Ilyenkor országszerte felköszöntik az egészségügyi dolgozókat. Azokat, akik a…
Orbán Viktor: nem szankciókra, hanem azonnali tűzszünetre és béketárgyalásokra lenne szükség!
Köszönjük az egészségügyi dolgozók helytállását!
Orbán Viktor a brüsszeli szankciós politikáról a Kossuth Rádióban: Ott, ahol nem életbevágó a dolog Magyarország számára, ott engedünk. Ott, ahol meg meg kell vetni a sarkunkat, ott nem engedünk.