Orbán Viktor: nem szankciókra, hanem azonnali tűzszünetre és béketárgyalásokra lenne szükség!
Ma van a Semmelweis-nap!
Már 30 éve, 1992 óta tartják meg idehaza a magyar egészségügy napját, más néven a Semmelweis-napot.
Ilyenkor országszerte felköszöntik az egészségügyi dolgozókat. Azokat, akik a világon mindenhol a betegek ellátására tették fel életüket.
Szemtanúi lehetünk egy olyan fajta elkötelezettségnek, amit csak kevesen mondhatnak el magukról. Büszkén mondhatom, hogy nem csak országosan, hanem a választókerületünkben található egészségügyi intézmények dolgozói is emberfeletti munkát végeznek!
Hálás vagyok, hogy értünk és velünk vannak mindig, minden körülmények között kedvességükkel és szakértelmükkel!
️🙏❤️🙏❤️🙏❤️🙏❤️
/posztok.hu






