Ma van a Semmelweis-nap!

Már 30 éve, 1992 óta tartják meg idehaza a magyar egészségügy napját, más néven a Semmelweis-napot.

Ilyenkor országszerte felköszöntik az egészségügyi dolgozókat. Azokat, akik a világon mindenhol a betegek ellátására tették fel életüket.

Szemtanúi lehetünk egy olyan fajta elkötelezettségnek, amit csak kevesen mondhatnak el magukról. Büszkén mondhatom, hogy nem csak országosan, hanem a választókerületünkben található egészségügyi intézmények dolgozói is emberfeletti munkát végeznek!

Hálás vagyok, hogy értünk és velünk vannak mindig, minden körülmények között kedvességükkel és szakértelmükkel!
️🙏❤️🙏❤️🙏❤️🙏❤️

Orbán Viktor a brüsszeli szankciós politikáról a Kossuth Rádióban: Ott, ahol nem életbevágó a dolog Magyarország számára, ott engedünk. Ott, ahol meg meg kell vetni a sarkunkat, ott nem engedünk.

Július 1-je a magyar egészségügy napja.

🩺Egészségügyi dolgozónak lenni nem pusztán foglalkozás; az egyik legszebb, ugyanakkor számtalan kihívással teli hivatás. Köszönjük az egészségügyben dolgozók…

Aki figyeli a déli helyzetet, látja, hogy egyre erőszakosabbak a migránsok. Nekünk most néhány ezer jól kiképzett határvadászra lesz szükségünk.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média