A naivitás emberéletekbe kerülhetett volna
️
Tíz év után köszönthetünk újra svájci külügyminisztert Budapesten. Svájc és az EU kapcsolatai sajnos nem a legjobban alakultak az elmúlt időszakban. A brüsszeli bürokraták mindent elrontottak, amit csak lehetett.
Mi most megpróbálunk javítani.
/posztok.hu
Svájc Magyarországhoz hasonlóan szabadságszerető ország, egyetértünk abban, hogy ellen kell állni az európai központosító törekvéseknek.
Bár Svájc nem az Európai…




A bukott miniszterelnök, Gyurcsány Ferenc és emberei még mindig hatalmon vannak. Nem hiszed?
Pedig látható, hogy Gyurcsány Ferenc embereivel van tele a budapesti Városháza. Korábbi miniszterek és…
️
Kimagasló teljesí…
baba-mama klub
fimklub/ társasjáték klub


