Száz évvel a világháborús vereség és a trianoni diktátum után a magyarok a túlélés bajnokaiként állnak az európai történelem színpadán.
Megjöttek a legújabb foglalkoztatottsági adatok, és új rekordot mutatnak: 4 millió 704 ezren dolgoznak Magyarországon.
Csak az összehasonlítás kedvéért, a kormányzás kezdetén még 3 millió 822 ezer volt ez a szám. A munkanélküliségi arány újra benézett 4 százalék alá (3,9), ami harmada annak, amit a szakértőinek állított, Gyurcsányék után romokat rendező, Bajnai-brigád hagyott hátra.
Ebből is látszik, hogy van, akik parizer-és gyűlöletkampányt tud felmutatni a bérből és fizetésből élőknek, és van, aki sok százezer új munkahelyet. Nagyon nem mindegy.
Száz évvel a világháborús vereség és a trianoni diktátum után a magyarok a túlélés bajnokaiként állnak az európai történelem színpadán.
Beszéljünk világosan: Nigériában egyértelműen keresztényüldözés zajlik, annak is a legvéresebb formája.
Megbeszélés a határon túli magyar közösségek és a magyarországi őshonos nemzetiségek helyzetéről Kairat Abdrakhmanovval, az EBESZ nemzeti kisebbségi főbiztosával.
"Tengerre, magyar!"
️
A Fidesz III. kerületi szervezete hajókirándulást szervezett a Dunakanyarba, Bús Balázs és Gór Csaba elnökök vezetésével. Mivel éppen ellenkező irányba tartok (Baja, beruházás…
Újra együtt!
Közéleti Évadnyitó - elkötelezettség és bátorság 
Kádárék, Apróék, Biszkuék kéjjel akasztották fel politikai ellenfeleiket. Majd a "legvidámabb barakk", a "gulyáskomminizmus" és a "puha diktatúra" kifejezésekkel ünnepeltették önmagukat. Nem felejtünk…
️ A baloldal előszeretettel hivatkozik az Angliában dolgozó magyarok magas számára. Ha jobban megnézzük az adatokat, látható, hogy arányaiban kevesebb magyar dolgozik Angliában, mint az EU-s átlag, és…
Karácsony Gergely főpolgármester miniszterelnök is akar lenni, de még a saját nevét sem tudja leírni.
️ Tette mindezt az ellenzéki előválasztási ajánlóív kitöltésekor.
Beérett a munkánk gyümölcse!
Köszönjük a Kormány támogatását!



120 ezer ember ivóvíz-ellátása forgott kockán!
Már folyik a Dera-pataktól északra lévő…
👏👏👏 Női párbajtőr csapatunk 5. a paralimpián!
️
️
️ Ti vagytok a mi Csapatunk:
Dani Gyöngyi, Krajnyák Zsuzsa, Veres Amarilla és a Mesterek: Feczer Viktor, Kovács Iván!
🙏🙏🙏 Mindig példát adtok nekünk…