Irány Prága: béke és biztonság
Az új cseh kormány jó barátunk, Andrej Babiš pedig az egyik legfontosabb szövetségese Orbán Viktornak
🤝🇨🇿
Korábban közösen harcoltunk az illegális migráció ellen és most a béke ügye mellett állunk ki közösen.
Minél erősebb itt a szövetségünk, annál jobban tudunk fellépni Brüsszel háborús tervei ellen.
/posztok.hu



Parlamenti különóra.
️
️ Az oroszok többségi részesedése kikerült a NIS-ből, a szerb olajvállalat kulcsszereplője pedig a MOL lett. Az ügylet nemcsak Szerbia egyetlen finomítójának jövőjét, hanem a…