Hatalmas magyar siker!

️ Az oroszok többségi részesedése kikerült a NIS-ből, a szerb olajvállalat kulcsszereplője pedig a MOL lett. Az ügylet nemcsak Szerbia egyetlen finomítójának jövőjét, hanem a régió ellátásbiztonságát és Magyarország energetikai súlyát is új pályára állíthatja.

Mindez nem sikerülhetett volna, ha Orbán Viktor nem folytat sikeres tárgyalásokat Trumppal és Putyinnal, valamint általánosságban a pragmatikus magyar külpolitika nélkül. Ennyit arról a balos állításról, hogy a kormány elherdálná az állami vagyont!

A jobboldali kormánynál építünk!

Egy forintot nem lehet két helyen elkölteni. Vagy Magyarországra költünk, vagy Ukrajnára. Mi azt képviseljük, hogy a magyarok pénze a magyar városokat és falvakat…

Magyar Péter új üdvöskéje nem jelent jót a magyaroknak

️ Ezek a belvárosi liberálisok mindig kitalálnak valamit Az Igazság órája vendége Bayer Zsolt!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média