A magyarokat nem kell emlékeztetni a saját történelmükre.
Ahogy a háború borzalmai sem értek véget, úgy a magyar segítségnyújtás sem. Több mint egy éve tart már hazánk történetének legnagyobb humanitárius programja.
A Katolikus Karitász munkatársait kerestem fel, mondtam köszönetet a munkájukért.
A szállítmányok folyamatosan mennek a háború kitörése óta, most épp tartós élelmiszerek, amiből több mint 600 dobozt raknak össze az önkéntesek, ebből 400 már el is készült és hamarosan minden csomag úton lesz Kárpátaljára. Ezekkel a csomagokkal elsősorban olyan családokat segítenek, ahol valamely családtag a háborúban szolgál, illetve nélkülöző, idős embereket, akik számára már nagyon nehezen megoldható az élelmiszerek beszerzése.
Élelmiszerek mellett küldenek majd étkezési és vetőburgonyát is, hogy azt a helyiek maguk is meg tudják termelni a kiskertekben.
Ahol a baj, ott a magyar segítség!
/posztok.hu




️
️
🚶 Gyurcsány kedvére csicskáztathatja Karácsonyt.



2,5 milliárd forintos beruházás Kiskunhalason a
A kormány megőrzi a magas foglalkoztatottságot, alacsonyan tartja a munkanélküliséget, a beruházásokat…