A baloldal választási csalást követ el a Bajnai Analytica módszerével. Ezért is mondjunk rájuk nemet holnap!
Csak a Fidesz-KDNP!
Egységben az erő! 
Sokat dolgoztunk együtt Magyarországért, de a munkának közel sincs még vége. Holnap mindannyiunknak ott kell lenni, ezzel Törökszentmiklóson is egyetértenek. Hajrá!
/posztok.hu

Hajrá 

Biztonság és béke, ez az amiről holnap döntünk. 






