Köszönöm a támogatást!
Hajrá, Jászság! 
Köszönöm a támogatást!
Hajrá, Jászság! 

Bese Gergő atyaval az ifjúsági táborokban már akkor is együtt forogtunk a konyhában, amikor ő még nem volt atya, én meg nem voltam váci képviselő. Hát, most kipróbáltuk a közös rétes sütést is.
Aki ezekre szavaz, az a háborúra szavaz. Aki ezekre szavaz, az azt akarja, hogy magyar fegyvereket és katonákat küldjenek Ukrajnába. Aki ezekre szavaz, az a gázcsapok elzárására, a magyar gazdaság…
Köszönöm a támogatást!
Hajrá, Jászság! 
Ma délelőtt újabb beruházást adtunk át. Győrzámolyon meg tudott újulni a tornacsarnok beltere. Hiszem, hogy a legfontosabb beruházások mindig azok, amelyek közösséget építenek, legyen ez a kultúra,…
Vasárnap sorsdöntő választás. 
Csak a leadott szavazat számít!
🟠 2X FIDESZ!
4X NEM!
Vasárnap se feledjék, nincs két Jobbik.
A baloldal választási csalást követ el a Bajnai Analytica módszerével. Ezért is mondjunk rájuk nemet holnap!
Csak a Fidesz-KDNP!
Április 3-án csak a Fidesz!
Hálásan köszönöm, hogy ilyen sokan követitek az oldalamat! 🙏
Köszönöm a rengeteg lájkot, megosztást, kommentet!
️
DE! Holnap egy sokkal fontosabb "verseny" lesz, amit szavazatokkal kell megharcolni. 💪