A 25 év alatti dolgozó fiataloknak januártól már nem kell személyi jövedelemadót fizetni, így havonta akár több tízezer forinttal is nőtt a jövedelmük.
A fiatalok szja-mentessége nemzetközi szinten is ritkaságszámba megy, az Európai Unióban csak Magyarország és Lengyelország alkalmazza.
Tamással egy évvel ezelőtt még Zoom-on beszélgettünk erről, most személyesen is találkoztunk.
/posztok.hu







Hajrá, Budakörnyéke!
️Biatorbágy is csak előre megy!
Köszönöm a támogatást!



️
️