Folytatjuk az aláírásgyűjtést!
Holnap az alábbi helyszíneken várunk Titeket!
️
️
️
️
️
️
🟠 Pomáz /HÉV végállomás / 15:00-17:00
🟠 Szentendre / HÉV végállomás / 14:00-17:00
Folytatjuk az aláírásgyűjtést!
Holnap az alábbi helyszíneken várunk Titeket!
️
️
️
️
️
️
🟠 Pomáz /HÉV végállomás / 15:00-17:00
🟠 Szentendre / HÉV végállomás / 14:00-17:00
Ez itt a mi hazánk, a mi otthonunk, a mi életünk. Ezek felett rajtunk kívül senki sem rendelkezhet.
Április 3-án védjük meg Magyarországot!
Köszönöm a támogatást! Hajrá, Csepel, hajrá, Soroksár!
Szép vasárnapot kívánok! 
Magyarok vagyunk, akiknek közös a szenvedélye Magyarország.
Mindig és mindenkor: Hajrá, magyarok! 💪
ELŐRE A CSIRKE FARHÁTRA
️Ezzel az elmés mondattal sikerült összefirkálnia egy lelkes aktivistának az egyébként vadonatúj élelmiszerüzlet bejáratát nálunk a faluban.
☝️Így fordultunk rá a kampány utolsó…
Magyarok Angliában, jó hírünk van
A Pest-Buda Polgári Bálon Böröcz László képviselőtársammal, a választókerület képviselőjelöltjével
Hajrá, Magyarország!
Éljen, Pest 2!
Zászlókat a magasba!
🟠 Előre a győzelemig!