Miután a Kutyapárt bejelentette, hogy legalizálná a marihuánát, elküldtem őket a fenébe, erre a kutyás listavezető, Nagy Dávid most válaszolt.
Látod, itt az óriási különbség abban, ahogy látjuk a világot. Te ezt tényként kezeled, sőt elfogadod… így a te gyereked is így fog tenni, mert az apja ezt törvényszerűnek tartja.
Én pedig leülök a lányommal, és megbeszélem vele, hogy soha ne tegyen így, mert nem éri meg. Egyszer sem.
– Ahogy nem érdemes senkinek sem ájulásig inni magát, mert baj lehet belőle.
– Nem érdemes 200-zal száguldozni, mert ennél a sebességnél, ha bármi történik, nehéz élve kiszállni a kocsiból.
– Nem érdemes ittasan vagy bódultan vezetni sem, pedig évente közel 10 000 embert fognak meg az utakon.
Csak néhány példa arra, amiről biztosan beszélni kell a gyerekeinkkel, és sosem szabad beletörődni abba, hogy „úgyis fogja”.
De jól látszik, hogy ti, liberálisok, hogyan álltok a világhoz. Vannak dolgok, amiket ti normálisnak gondoltok. Tényszerű, hogy ebben kisebbségben vagytok… és mégis normalizálni, legalizálni próbáljátok – mert nektek úgy lenne kényelmesebb az életetek.
Erről szól a drogok legalizálása, a migráció erőltetése, a genderideológia többségre erőltetése vagy a háborús őrület támogatása is.
De ezt a józan, békés többség elutasítja – és ez így helyes.
Április 12-én pedig ezt újra megerősítjük – mi, a józan, békés többség.
Mi vagyunk a biztos választás.
/posztok.hu

Magyarországon földgázprobléma nem lehet. Köszönjük, Szijjártó Péter!
Azt hiszem, erre gondolnak Brüsszelben, amikor diverzifikációról beszélnek: 7 szomszédunk van, mind a 7 országgal…
Nem kérdés: a Tisza egy ukránbarát párt. A magyarok többsége viszont nem akar ukránbarát kormányt!

️