Teljesen tisztában vannak azzal, hogy tönkretennék az embereket a magas energiaárakkal - mégis leválasztanának minket az orosz energiáról. Nem fogjuk hagyni!
Nem kérdés: a Tisza egy ukránbarát párt. A magyarok többsége viszont nem akar ukránbarát kormányt!
/posztok.hu


️


️