Czepek Gábor a kijevi tényfeltáró delegáció vezetője és energiügyi miniszter-helyettes jól összefoglalta tétet.

Ha nyer a Tisza, Zelenszkij soha nem fogja újranyitni a Barátság vezetéket.
Hiszen az Európai Bizottság három nappal a magyar választások után akarja végleg betiltani az orosz energiát.
Hiszen a Tisza „Shell-es” politikusai le akarnak válni az orosz energiáról.
Zelenszkij is ezt akarja.

Így Magyar Péternek semmi ereje és befolyása nem lenne a vezeték újranyitásának kikényszerítésére.
Ezzel az üzemanyag ezer forint lenne, a rezsicsökkentésnek pedig örökre búcsút inthetnénk, és az éves rezsiszámlánk 250 ezer helyett 800 ezer–1 millió forintra nőne.

Csak Orbán Viktornak van meg az ereje ahhoz, hogy letörje ezt az olajblokádot.
Ha Orbán Viktor győz, jönni fog az olaj is.

Játsszunk egy játékot!

Pont itt voltam az Energiaügyi Minisztériumban és gondoltam, álljunk meg itt véletlenszerűen az utcán és nézzük meg körbetekintve, mit tett itt a kormány 16 év alatt?!

Például ott…

Új elektromos kisbusszal gyarapodott Mernye és térsége!

Köszönöm a bizalmat, Balatonszárszó!

Folytatjuk, mert nekünk Somogyország az első!

🤝 Közösen, összefogva az alábbi eredményeket értük el Balatonszárszón:

Termelői piac létesítése
Turisztikai fejlesztés…

Az ukrán-Tisza olajblokád miatt ma ennyi lenne az ár:
️Benzin: 651 (Autópálya: 701)
️Dízel: 698 (Autópálya: 748)
Ehelyett a védett ár benzin esetében 595, dízelnél pedig 615 forint mindenhol!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média