Játsszunk egy játékot!

Pont itt voltam az Energiaügyi Minisztériumban és gondoltam, álljunk meg itt véletlenszerűen az utcán és nézzük meg körbetekintve, mit tett itt a kormány 16 év alatt?!

Például ott van a Tüskecsarnok, amit az Orbán-kormány fejezett be 6 milliárdból.
Tízmilliárdokkal bővítjük a BME költségvetését.

Arra épül 360 milliárd forintból a Déli Körvasút, ami a négyes metró óta nem látott fejlesztés a fővárosban.
Ha már négyes metró, azt is ez a kormány fejezte itt be újbudán.

De kicsit arrébb ott van a Corvinus Gellért Campusa, a mindjárt elkészülő Citadella is.

És a mi városvezetésünk alatti városfejlesztésekről már nem is beszélek, mint az 1-es villamos meghosszabbítása, vagy a Bikás park megújult parkja.

Összegezve: itt, Újbudán is a Fidesz a biztos választás akárhonnan is nézem!

Új elektromos kisbusszal gyarapodott Mernye és térsége!

Köszönöm a bizalmat, Balatonszárszó!

Folytatjuk, mert nekünk Somogyország az első!

🤝 Közösen, összefogva az alábbi eredményeket értük el Balatonszárszón:

Termelői piac létesítése
Turisztikai fejlesztés…

Az ukrán-Tisza olajblokád miatt ma ennyi lenne az ár:
️Benzin: 651 (Autópálya: 701)
️Dízel: 698 (Autópálya: 748)
Ehelyett a védett ár benzin esetében 595, dízelnél pedig 615 forint mindenhol!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média