Új elektromos kisbusszal gyarapodott Mernye és térsége!
Játsszunk egy játékot!
Pont itt voltam az Energiaügyi Minisztériumban és gondoltam, álljunk meg itt véletlenszerűen az utcán és nézzük meg körbetekintve, mit tett itt a kormány 16 év alatt?!
Például ott van a Tüskecsarnok, amit az Orbán-kormány fejezett be 6 milliárdból.
Tízmilliárdokkal bővítjük a BME költségvetését.
Arra épül 360 milliárd forintból a Déli Körvasút, ami a négyes metró óta nem látott fejlesztés a fővárosban.
Ha már négyes metró, azt is ez a kormány fejezte itt be újbudán.
De kicsit arrébb ott van a Corvinus Gellért Campusa, a mindjárt elkészülő Citadella is.
És a mi városvezetésünk alatti városfejlesztésekről már nem is beszélek, mint az 1-es villamos meghosszabbítása, vagy a Bikás park megújult parkja.
Összegezve: itt, Újbudán is a Fidesz a biztos választás akárhonnan is nézem!
/posztok.hu

Termelői piac létesítése






️Benzin: 651 (Autópálya: 701)