Európában egy magára valamit is adó politikai közösségben karlendítésért búcsút intenek egy politikusnak. Tárkányi Zsolt, Magyar Péter sajtófőnöke, a Tisza debreceni jelöltje pedig a nyilvánosságra került karlendítős képe után is a helyén maradt.

Egyszerűen nem fér bele. Sunnyogás, hallgatás, következmények nélküliség – ahogy az a baloldalon lenni szokott.

Az az elvakult gyűlölet, ami a Tiszából árad, napról napra, tartogat valami újat. De ennél is nagyobb probléma, hogy ez még csak nem is új, hanem a régmúlt egy olyan mementója, amely milliók kegyetlen elpusztításának szimbóluma. Az embertelenség és a zsigeri gyűlölet pusztító jelképe, amely az idők végezetéig beleivódott az emberiség történetébe.

A náci karlendítés és a gyilkos ideológiával való azonosulás tilalma egy olyan egyetértési pont, amely Európában politikai oldalakon és pártokon átível. Egy pártban, ahol ezt lehet, ahol ennek semmilyen következménye nincs, ott határok sincsenek. És egy politikai közösség, amely ezt azonnal nem veti ki magából, ahol nem egyértelmű, hogy ilyet senkinek sem lehet, ott ezt a billogot mindenki egy emberként hordozza magán.

Ebben nincs sunnyogás. Nem lehet elfordítani a fejünket, és nem lehet csendben maradni. Pedig most ez történik. A balliberális média pedig hallgat. Nincsenek keresztkérdések, nincsenek petíciók. Nincs fáklyás menet az antiszemita politikus ellen, mert ha valaki eléggé gyűlöli Orbán Viktort, az védett, és annak náci karlendítés is megengedett.

Aki most csendben van, azok szerint ilyet lehet. Akik most némán eltekintenek, milyen alapon szólalnak meg ezután bármikor, ha valaki a nácikat élteti vagy egy gyilkos ideológia mellé áll?

Mi nem szeretnénk, ha a gyerekeink egy olyan Magyarországon nőnének fel, ahol lehet nácinak lenni, ha egy párt aktuális érdeke azt követeli meg, hogy mindenki hallgasson erről.

Tárkányi Zsoltnak távoznia kell, mert egy karlendítéssel kiírta magát a szalonképes emberek listájáról. Ahogy azok is, akik megtűrik maguk mellett.

A gyűlölet áradása áll szemben a higgadt és nyugodt ország jövőképével.

Orbán Viktor és a Fidesz a biztos választás, amelyre Magyarországnak nagyobb szüksége van, mint valaha.

Budapest nélkül nincs nagy győzelem. A nemzet fővárosa megmutatta a Békemeneten, hogy a márciusi ifjak büszkén tekinthetnek le ránk!

A világ hatalmas léptekkel halad a valaha volt legnagyobb globális olajellátási válság felé

Minden esztendőben haladunk az útfelújításokkal előre!

695 forint lenne egy átlagos kúton a gázolaj, ha nem lenne a 615 forintos védett ár️ Brutális! Kinek, mit intézett a kormánya!?!

Békemeneten túl, kampányhajrá előtt

Orbán Viktor miniszterelnök üzent az észak-pesti választóknak:

“Balázs ugyanazt ígérte nekem, mint Önöknek: amennyiben megkapja a felhatalmazást a választóktól,…

Emberséges szeretetországról beszél, de Magyar Péter minden, csak az nem

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média