Magyar Pétert nem véletlenül segítik az ukránok
Békemeneten túl, kampányhajrá előtt
Orbán Viktor miniszterelnök üzent az észak-pesti választóknak:
“Balázs ugyanazt ígérte nekem, mint Önöknek: amennyiben megkapja a felhatalmazást a választóktól, kiszabadítja Észak-Pestet a brüsszeli, baloldali pártok fogságából, és lendületbe hozza ezt a jobb sorsra érdemes részét a nemzet fővárosának. Egy olyan szakember, aki 2023-ban megszervezte Közép-Európa történetének legnagyobb sporteseményt, minden idők legjobb atlétikai világbajnokságát, ezt is meg tudja csinálni!
Természetesen fejlődésről, építkezésről, beruházásokról, előrelépésről csak akkor beszélhetünk egyáltalán, ha a következő négy évben is a nemzeti kormány folytathatja a munkát. Mi nem engedjük, hogy háborúba vigyék Magyarországot, nem engedjük, hogy elküldjék Ukrajnába a magyarok pénzét és megakadályozzuk, hogy elárasszák az illegális bevándorlók Budapest külvárosait.
Listán Fidesz-KDNP, egyéniben Németh Balázs: Észak-Pesten ez a biztos választás!”
️Köszönöm a támogatást
️
Hajrá, Észak-Pest!
✌️
/posztok.hu







