Tovább zsarolná Magyarországot a migránsok miatt a brüsszeli baloldal, de mi nem hagyjuk magunkat!
Nem elég a brüsszeli bürokratáknak, hogy az Európai Unió Bírósága korábban példátlan, politikai…
Nos ezt hívják reálbérnek. Mennyivel nőttek a bérek az áremelkedésen felül, tehát mennyivel ér többet ténylegesen a pénzünk.
Tavaly Magyarországon ez 3% volt, ami kiemelkedő Európában sőt, idén 3,5 százalékos növekedést vár tőlünk egy külföldi elemzőcég. A magyar reálbérek már 2023 szeptembere óta, tehát lassan két és fél éve folyamatosan emelkednek.
Egyébként, ha a teljes ciklust nézzük a minimálbér 2022-ről 2026-ra 61,5 százalékkal nőtt.
Ha figyelembe vesszük az új adókedvezményeket, akkor pedig még nagyobb mértékűek ezek az emelkedések.
Mindezt úgy, hogy a forint gyakorlatilag ugyanolyan erős, ha nem erősebb az euróval szemben mint 2022-ben.
👉 Mindezt úgy, hogy egész ciklusban háború dúlt a szomszédban, az egekben voltak az energiaárak, az európai gazdaság a földbe állt, és Brüsszelből is végig zsaroltak.
Nagy eredmény ez, amit a magyarok közös munkája és a nemzeti kormány politikája eredményezett. Ezt kívánjuk folytatni, ezért tűzte ki célul Orbán Viktor az egymilliós átlagbért és a 400 ezres minimálbért.
A biztos választás, a Fidesz!
Tovább zsarolná Magyarországot a migránsok miatt a brüsszeli baloldal, de mi nem hagyjuk magunkat!
Nem elég a brüsszeli bürokratáknak, hogy az Európai Unió Bírósága korábban példátlan, politikai…
Erre mind képesek vagyunk!
Erre kell nekünk most is és április 12-én is nemet mondani!
Norvégiában több ezren kaptak a hadseregtől levelet arról, hogy háború esetén a fegyveres erők lefoglalhatják javaikat (ingatlanok,…
A hatályos KRESZ immár ötvenéves. Az elmúlt fél évszázadban nagyot változott a világ. Megnőtt az úthálózat, a városi közlekedés zsúfoltabbá és összetettebbé vált. Hatalmas…
Ők üvöltöznek, hőbörögnek és rázzák az öklüket, mi higgadtan, nyugodtan, komoly testartással vágunk neki a választásoknak
️
A Fidesz 16 éve a magyarok érdekeit képviseli! #fidelitas #fidesz #választás #április12
Ki képviseli a magyar gazdák érdekeit? Miért hallgat Magyar Péter? A Fidesz a biztos választás!
Sehol Európában fiatalok olyan könnyen saját lakáshoz nem juthatnak, mint Magyarországon.
Nem elég kimaradni a háborúból, ki kell maradnunk a háború finanszírozásából is!