Tovább zsarolná Magyarországot a migránsok miatt a brüsszeli baloldal, de mi nem hagyjuk magunkat!
Nem elég a brüsszeli bürokratáknak, hogy az Európai Unió Bírósága korábban példátlan, politikai indíttatású ítéletben kötelezte Magyarországot napi egymillió euró és az ezen felüli 200 millió euró büntetés megfizetésére.
Most újabb fokozatba kapcsolnak, ismét eljárást kezdeményeznek hazánk ellen.
Mindezt pedig csak azért, mert nem vagyunk hajlandóak beengedni országunk területére a migránsokat, még több pénz kell nekik. Azt akarják, hogy ennél is többet fizessünk, így kényszerítenének rá minket az idegenek befogadására.
Tegyük világossá: amíg a nemzeti kormány van, amíg a Fidesz van kormányon, nem fogunk engedni a zsarolásnak. Legyen a büntetés bármekkora, nem engedjük be az illegális bevándorlókat!
Ez a biztos választás!
/posztok.hu
Norvégiában több ezren kaptak a hadseregtől levelet arról, hogy háború esetén a fegyveres erők lefoglalhatják javaikat (ingatlanok,…

️