Kedves Képviselő Úr!

Nincs letiltva a hozzászólási lehetőség, tessék követni az oldalam, és lehet kommentelni! Sajnos muszáj volt megtennem ezt a lépést, mert abban a tiszás „szeretetországban”, amit önök Magyar Péterrel építenek, egyre több a halálos fenyegetés.

De térjünk a tárgyra. Először is a Lánchídról. Ne ferdítsen, Képviselő Úr! A korábbi, eredményesen lezárt Tarlós-féle közbeszerzést Karácsonyék érvénytelenítették, és az új kiírás alapján a Lánchíd felújítása végül ötmilliárd forinttal többe került, kisebb műszaki tartalommal készült el, hatvanszorosára emelték a fizetendő előleget, és megfelezték a kötbért.

A Lánchíd 6 milliárdja pedig azért nem érkezik, mert Karácsony szerződést szegett, és nem biztosította a 18 hónapos lezárás után az eredeti közlekedési rend visszaállítását, hanem kitiltotta az autós forgalmat.

Másodszor, a Petőfi hídról: mi már szeptemberben is felszólítottuk a városvezetést, hogy cselekedjen végre. A híd a fővárosé, a főváros feladata felújítani. Hogy jut eszébe önnek itt is a kormányra mutogatni? Hát minek van a főváros, ha mindent a kormány kell megcsináljon helyette? Volt pénz és idő is, mégsem történt semmi a Petőfi híddal Karácsony Gergely főpolgármesterségének 6 éve alatt.

Szóval, Képviselő Úr, én nagyon sajnálom, ha rossz hétfője van. De a tényeken nem változtat az ön hangulata: a Fidesz-frakció kezdeményezte a Petőfi híd felújítását, amelynek elmaradásában óriási felelőssége van a városvezetésnek.

Örülünk, ha szavazatával támogatja javaslatunkat!

Így áll ki egy bátor cseh patrióta Magyarországért! Köszönjük!

Ez nem a mi háborúnk!
Az európai integráció lényege, hogy béke és jólét legyen Európában. És ettől volt évtizedeken át sikeres az EU. Mára nagyon eltávolodtunk ettől!

Túl baloldali, túl brüsszeli, túl veszélyes. Ez a Tisza.
A ma napvilágra került hírek szerint aláírt, több százoldalas tervük van arra vonatkozóan, miről nem szabad a választásokig beszélni.…

„Ha összejövünk, az a kezdet, ha összetartunk, az a haladás, ha összefogunk, az a siker” – erre a Henry Ford-idézetre építettem az idei Aktív Magyarország konferencián tartott előadásomat.
Az…

„Kifejezetten gazdagodott a területfejlesztési politika az Aktív Magyarország szemléletével. A turistáskodás, az aktív időtöltés szemléletével, az ehhez tartozó infrastruktúrával, illetve azzal, hogy…

„Nem az a lényeg, hányan szavaznak az emberre, hanem hogy ki számolja a szavazatokat.” (Sztálin)

Magyar Péter és a Tisza Párt jelöltválasztásukkal ugyanazt a baloldali színjátékot játsszák, mint négy…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média