„Soha nem felejtem el a segítséget!”

738 nap után szabadult ki a gázai fogságból a kétgyermekes magyar-izraeli édesapa, Omri Miran — Magyarország szerepvállalását külön levélben is megköszönte.

Szijjártó Péter kiemelte, hálás Magyarország azért, hogy Omri Miran személyében az utolsó magyar túsz is ki tudott szabadulni "a Hamász pokoli fogságából".

Köszönet mindazoknak, akik kitartóan dolgoztak a hazatéréséért – ahogy mi is a békéért dolgozunk nap mint nap.

Orbán Viktor – Vatikán –

Ami késik, az jön. Két-három nap alatt tető alá hozhatják a békét. Az aláírás Budapesten történik meg, ezt bejelentették. Ezt vegye mindenki ténynek.

A közel-keleti békefolyamatról és az aktuális regionális helyzetről beszélgettünk Gideon Sa’ar izraeli külügyminiszterrel.

Reménykedünk a tűzszünetben, és abban, hogy a térségben tartósan elhallgatnak…

Igen, a hír igaz. A jövő héten Orbán Viktor Washingtonba látogat Donald Trumphoz, hogy tárgyaljon a háború lezárásáról, a kétoldalú gazdasági kapcsolatokról és az energiabiztonságról.

Mindeközben…

Út a békéhez. Magánaudiencián Őszentsége XIV. Leó pápánál.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média