Hamarosan Budapesten tárgyal a békéről Donald Trump amerikai elnök és Vlagyimir Putyin orosz elnök.

Ez minden erőfeszítést visszaigazol, amellyel az elmúlt években Magyarország és Orbán Viktor a béke mellett álltak. Ez a következetes magyar békepárti álláspont elismerése.

Az előkészítés gőzerővel halad, Budapest pedig készen áll a történelmi eseményre!

Soha nem volt ilyen fontos a Békemeneten ott lennünk: a menet után Orbán Viktor Brüsszelben képviseli a béke hangját, ezután pedig Donald Trump és Vlagyimir Putyin tárgyal a békéről Budapesten.…

️ Ursulának fájni fog! (Jöhet Dr. Bubó)

Az esedékes Trump-Putyin diplomáciai csúcstalálkozó felkavarta az állóvizet. A brit Telegraph is kiemelte Budapest jelentőségét.

✍️ Ahogy a brit lap írja, “…

Nem hagyhatjuk, hogy mi magunk, vagy akár a gyerekeink áldozatai legyenek egy háborúnak!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média