Soha nem volt ilyen fontos a Békemeneten ott lennünk: a menet után Orbán Viktor Brüsszelben képviseli a béke hangját, ezután pedig Donald Trump és Vlagyimir Putyin tárgyal a békéről Budapesten.…
Hamarosan Budapesten tárgyal a békéről Donald Trump amerikai elnök és Vlagyimir Putyin orosz elnök.
Ez minden erőfeszítést visszaigazol, amellyel az elmúlt években Magyarország és Orbán Viktor a béke mellett álltak. Ez a következetes magyar békepárti álláspont elismerése.
Az előkészítés gőzerővel halad, Budapest pedig készen áll a történelmi eseményre!
/posztok.hu
️ Ursulának fájni fog! (Jöhet Dr. Bubó)












