️ Ursulának fájni fog! (Jöhet Dr. Bubó)

Az esedékes Trump-Putyin diplomáciai csúcstalálkozó felkavarta az állóvizet. A brit Telegraph is kiemelte Budapest jelentőségét.

✍️ Ahogy a brit lap írja, “Magyarország csúcstalálkozó helyszínéül való választása valószínűleg letörölte a mosolyt az EU arcáról”.

Pár sorral később pedig arról értekeznek, hogy bár az EU kormányunk megbuktatására tör, a csúcs tovább erősíti Orbán Viktor pozícióit.

Európa ismét arra ébredt, hogy a békepárti, szuverén magyar kormány jelentős tekintéllyel bír a világban.

Elszigetelődésről pedig szó nincs, ahogy azt a brüsszeliták sulykolják. Sőt, egyre inkább úgy látszik, valójában ők szorultak ki a békefolyamatokból.

️ Az európai fősodor újra parkolópályára került.

Jó reggelt kívánok!

Nem hagyhatjuk, hogy mi magunk, vagy akár a gyerekeink áldozatai legyenek egy háborúnak!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média