
Telefonon egyeztettem Trump elnökkel. Az előkészületeket megkezdtük.
Magyarország a béke szigete!
2025. augusztus
IGAZ TÖRTÉNET ALAPJÁN!!
Európa lángokban, az ukrán fronton káosz.
Európa vezetői csődöt mondtak.
Washingtonban égnek a vonalak, Moszkvában izzik a fekete Volga motorja, de hiába.
Látszólag minden elveszett...
De ekkor a kétségbeesett Trump elnök és a reménytelen Putyin elnök megvilágosodott.
Az égből egy hangot hallottak:
„Nézzétek meg Magyar Péter THE MAN Facebook-posztját!”😵
️Ekkor sisteregni kezdtek a billentyűzetek, és elolvasták Magyar Péter csónakázás és táncolás közben írt posztját.
Emiatt úgy döntöttek, hogy azonnal szólnak Magyarország 15 éve szolgáló békepárti miniszterelnökének, hogy három év intenzív — Brüsszelben, Moszkvában, Pekingben és Washingtonban folytatott — békeküzdelem után végre Magyar Péter Facebook-igéjével is foglalkozzon, és szervezzen egy békecsúcsot az orosz és amerikai elnök között Budapesten.
Orbán Viktor ekkor rájött, hogy nem is három év embert próbáló politikai békeharc kellett volna, csak egy Magyar Péter-posztot elolvasni ahhoz, hogy Budapest és Magyarország feltegye magát a 21. század világtörténelmének térképére.
Legalábbis ezt gondolja Kim Jong Péter és a Pravda Telex.
️
Egek… Na, ezek a sorok szerepelnek a vergődés mellett a szótárban.
Nem javaslom a balos, brüsszeli propagandát olvasni senkinek.
Orbán Viktor történelmet ír: az utolsó mohikánként küzdött Európában a békéért — és neki lett igaza. Mint mindig.
Ezért fogunk hatalmasat nyerni áprilisban is, mint mindig.
Ha Magyar Péter, Ursula, Weber és a balos média a fején pörög, akkor is!
Találkozzunk október 23-án a Békemeneten, és álljunk ki együtt a békéért!
️

Telefonon egyeztettem Trump elnökkel. Az előkészületeket megkezdtük.
Magyarország a béke szigete!
️ Történelmi pillanat! Budapesten tárgyal hamarosan Vlagyimir Putyin és Donald Trump a háború lezárásáról. 


“Putyin elnökkel (…) egy közösen kijelölt helyszínen, Budapesten fogunk találkozni, hogy…
Budapesten találkozik Donald Trump amerikai és Vlagyimir Putyin orosz elnök.
Donald Trump bejelentette: ,,Putyin elnök és én egy közösen meghatározott helyszínen, Budapesten, Magyarországon fogunk…
Telefonon egyeztettem Trump elnökkel. Az előkészületeket megkezdtük.
Magyarország a béke szigete!
Figyelj, Magyar Péter! Te teljesen megbolondultál. 😵
Tényleg ott tartasz, hogy miattad jön Budapestre az amerikai és az orosz elnök?

Te, igazán szerencsétlen hülye bohóc!
Idézek tőled, hátha valaki…
Történelem: Budapesten lesz a Trump-Putyin
találkozó
️
️
️
️
Budapest történelmi jelentőségű tárgyalás helyszíne lehet. A békéért dolgozunk.
Magyar Péter azt írta, ő javasolta, hogy Budapesten legyen a Trump-Putyin csúcs

Putyin-Trump Budapesten
️ ÓRIÁSI!
✌️Fut az adóemelés elleni nemzeti konzultáció és a háború ellenes aláírásgyűjtés. Mindkettő fontos
️