Budapesten találkozik Donald Trump amerikai és Vlagyimir Putyin orosz elnök.

Donald Trump bejelentette: ,,Putyin elnök és én egy közösen meghatározott helyszínen, Budapesten, Magyarországon fogunk találkozni, hogy megnézzük, véget tudunk-e vetni ennek a „szégyenletes” háborúnak Oroszország és Ukrajna között."

Figyelj, Magyar Péter! Te teljesen megbolondultál. 😵‍
Tényleg ott tartasz, hogy miattad jön Budapestre az amerikai és az orosz elnök?
Te, igazán szerencsétlen hülye bohóc!

Idézek tőled, hátha valaki…

✌️Fut az adóemelés elleni nemzeti konzultáció és a háború ellenes aláírásgyűjtés. Mindkettő fontos

️Egészen hihetetlen, de igaz: Magyarországon tartja a békecsúcsot Donald Trump és Vlagyimir Putyin!

👉 Hatalmas elismerés ez Magyarország számára!

A Trump-Putyin csúcs Budapesten lesz, a legjobb Lázárinfó Nagykanizsán volt! Eddig.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média