Karácsonyék oldaláról az egész rákosrendezői ingatlanmutyi bűzlik. Az elmúlt évben nem hallottunk mást, csak azt, hogy a fővárosnak semmire nincs pénze.
Most pedig valahonnan előrántottak 50 milliárd forintot és a háttérben meg is jelentek azok a baloldali üzleti körök, akik korábban már a Városháza eladási ügy főszereplői is voltak.
Mutyiznak, mert kell a pénz a 2026-os kampányra.
/posztok.hu

✌️
️

Hajrá, kékek, hajrá…


