Ha baloldali kormányunk lenne, nem lenne rezsicsökkentés és a magyar családok havonta legalább 181 ezer forinttal többet fizetnének a rezsire. 
Ha baloldali kormányunk lenne, nem lenne rezsicsökkentés és a magyar családok havonta legalább 181 ezer forinttal többet fizetnének a rezsire. 
Nekünk Magyarország az első!
Legújabb írásom az Európa Stratégia Kutatóintézet NKE oldalán olvasható.
Találkozzunk Békéscsabán!
Szeretettel várunk mindenkit!
🤝 Izraelben Orbán Viktor szövetségese, Benjamin Netanyahu és a jobboldal nyert a választáson.

Ez azért jó hír, mert újra szorosabb kétoldalú kapcsolatokat hozhat Magyarország és Izrael között.
👉…
Nehéz időkben erős vezetőkre van szükség. Gratulálok a nagy visszatéréshez Benjamin Netanjahu miniszterelnöknek, Magyarország barátjának! 

Nehéz időkben erős vezetőkre van szükség.
Nehéz időkben erős vezetőkre van szükség. Gratulálok a nagy visszatéréshez Benjamin Netanjahu miniszterelnöknek, Magyarország…
Kormányzati támogatásból épült kézilabda munkacsarnok és kültéri kézilabdapálya Bácsalmáson!🤾
Köszönöm a meghívást és gratulálok a fejlesztéshez!
Van még egy nagyon jó hírünk mára: Laosz újranyitotta nagykövetségét Magyarországon
Néhány évvel ezelőtt a kapcsolataink elérték azt a szintet, ahonnan már csak úgy tudunk előrelépni, ha kölcsönösen…