Mága Zoltán művész úr Újévi Koncertjén 
Gratulálok a színvonalas műsorhoz!
Köszönjük! 
BÚÉK!! - jól indul az év! :)
️👏💖 Bekerültem a rezsiárakról szóló beszélgetéssel a
Pesti TV Pesti Riporter BEST OF 2021
-be :
https://pestitv.pestisracok.hu/2021/12/28/a-rezsicsokkentestol-a-bunos-delig-avagy-a-blm-szoborrongalasa-es-a-fekete-rasszizmus/
Tudjátok, az MSZP 2002-ben azzal kampányolt, hogy "nem lesz gázáremelés". Aztán háromszorosára emelte a lakossági gáz árát, így nálunk volt a legdrágább a gáz, ha vásárlóerő paritáson hasonlítjuk össze. Most a legolcsóbbak egyike vagyunk, igaz most nálunk nem piaci árszabással állapítják meg a szolgáltatók a gáz árát.
Erről részletesebben a Mandinerben írtunk:
https://mandiner.hu/cikk/20211227_rezsicsokkentes_minimalber_atlagber_rezsi_villamos_energia_vezetekes_gaz_viz_osszefoglalo_ennyit_vasarolhatok? :)
Köszönöm Ferkó Dániel a beszélgetést!
#PestiTV #statisztika #elemzés #garfikon



Pesti TV - rezsicsökkentés, gázáremelés
Az ellenzék eltörölné a rezsicsökkentést. Most alacsonyabb számértékben is mind a gáz, mind az áram ára, mint 200-ben volt.
2002-ben az MSZP azt ígérte, nem lesz gázáremelés, lett, megháromszorozódott a gáz ára a kormányzásuk alatt, így az Eurostat adatai szerint 2010-ben nálunk volt a legdrágább vásárlóerő paritáson összehasonlítva mind a gáz, mind a villany ára az uniós tagállamok között.
Az Orbán kormány 2013-tól elindította a rezsicsökkentést, ennek hatására számértékben is csökkent mind a gáz, mind a villany ára (tehát nemcsak annyit tettek, hogy nem engedték az inflációt meghaladóan nőni), s mára az egyik legalacsonyabb hazánkban mindkét lakossági energiahordozó ára.
Míg az unióban jelentősen emelkedtek az árak 2021-ben addig nálunk nem változtak idén sem, ugyanannyi 2015 óta.
https://pestitv.pestisracok.hu/2021/12/28/a-rezsicsokkentestol-a-bunos-delig-avagy-a-blm-szoborrongalasa-es-a-fekete-rasszizmus/
Erről részletesebben a Mandinerben írtunk: https://mandiner.hu/cikk/20211227_rezsicsokkentes_minimalber_atlagber_rezsi_villamos_energia_vezetekes_gaz_viz_osszefoglalo_ennyit_vasarolhatok ! 
Köszönöm Ferkó Dánielnek a beszélgetést!
#PestiTV #statisztika #elemzés #garfikon
Mága Zoltán művész úr Újévi Koncertjén 
Gratulálok a színvonalas műsorhoz!
Köszönjük! 
Mága Zoltán művész úr Újévi Koncertjén. 
Gratulálok a színvonalas műsorhoz!
Köszönjük! 
Az újévvel az ember nem csak számvetést készít a tavalyiról, hanem a jövőbe is tekint.
Egészségben és sikerekben gazdag, új esztendőt kívánok mindannyiunknak!
👍🙏
️
️ Tavaly októberben a Puskás, a musical előadásán én játszhattam az angol intéző nyúlfarknyi szerepét. Méghozzá rendhagyó módon magyar jelnyelven! 🤟
🙏 Köszönöm Szabó László producernek és Szente Vajk…
Magyarország előre megy, nem hátra!
️
Boldog és Fradi sikerekben gazdag új évet kivánok!
“Hozz rá víg esztendőt!”
Újévi családi séta. 👨👦👩👧👦🇭