Mága Zoltán művész úr Újévi Koncertjén 
Gratulálok a színvonalas műsorhoz!
Köszönjük! 
Mága Zoltán művész úr Újévi Koncertjén. 
Gratulálok a színvonalas műsorhoz!
Köszönjük! 
Az újévvel az ember nem csak számvetést készít a tavalyiról, hanem a jövőbe is tekint.
Egészségben és sikerekben gazdag, új esztendőt kívánok mindannyiunknak!
👍🙏
️
️ Tavaly októberben a Puskás, a musical előadásán én játszhattam az angol intéző nyúlfarknyi szerepét. Méghozzá rendhagyó módon magyar jelnyelven! 🤟
🙏 Köszönöm Szabó László producernek és Szente Vajk…
Magyarország előre megy, nem hátra!
️
Boldog és Fradi sikerekben gazdag új évet kivánok!
“Hozz rá víg esztendőt!”
Újévi családi séta. 👨👦👩👧👦🇭