Elmentem múlt héten a Doperanosba, köszönöm a meghívást, élveztem a beszélgetést.
(Ha valakit érdekel, a linkjét beteszem a kommentek közé, másfél óra, de álljon itt egy rövidke részlet belőle.)
Hogyan fogja a Tisza-kormány alacsonyan tartani az üzemanyagárak inflációját?
Aligha a védett üzemanyagárral, hiszen ezt szinte gondolkodás nélkül eltörölték.
Pedig a védett árnak köszönhető, hogy március és május közötti időszakban Magyarországon volt a második legalacsonyabb az üzemanyagok inflációja az Európai Unióban.
️Miközben a brüsszeli elvárások teljesítésével vannak elfoglalva, érdemes lenne a valós kockázatokkal is számolni. Az iráni fegyveres konfliktusnak még koránt sincs vége és bármikor bekövetkezhet egy újabb üzemanyagár-emelkedési hullám, amely közvetlenül érinti a magyar családokat és vállalkozásokat.
Jó lenne, ha a magyar emberek érdekei legalább akkora figyelmet kapnának, mint a Brüsszelből érkező utasítások.
Nézzétek meg a Hír TV összeállítását, ahol én is nyilatkoztam. Link a kommentben. 
/posztok.hu




️