Elég durva, ami most az európai autóiparban történik. Arról szólnak a hírek, hogy 50 000 ember veszítheti el a munkáját csak a Volkswagen-csoport leépítései miatt Nyugat-Európában. Ez egy közepes…
️NEM, nincs romokban az ország, bárki bármit mond!!!
Ma reggel az M1-en mondtam el a részleteket, link a kommentek között👇
a foglalkoztatás csúcson, azonos a német szinttel
a reálkeresetek látványosan emelkednek
az inflációt letörtük
a magyar családok megtakarításai uniós szinten is egyik legnagyobb ütemben emelkednek
Köszönöm, ha osztjátok!
/posztok.hu





️ A leendő kormányfő azt mondta, hogy "nem lehet az", majd mégis az lett?!