FEGYŐR a kockázatvállalás fontosságáról beszél. valami ilyesmi a ‘26-os választás is!
Magyarország az élmezőnyben! 
2025 első negyedévében Magyarország a 37 OECD-ország közül a 7️⃣. legnagyobb reálkereset-növekedést érte el – megelőzve többek között az euróövezet országait, az Egyesült Államokat, Izraelt és Japánt is. 2021-hez viszonyítva pedig a 2️⃣. legnagyobb növekedést produkáltuk. 
Hiába próbálja a HVG azt állítani, hogy hazánkban csökkennek a bérek, ez nem igaz
️A HVG által idézett adatok, amelyek a KSH-tól származnak nem a bérekre, hanem a keresetekre vonatkoznak, amelyek az alapbért, a pótlékokat és az egyszeri juttatásokat is tartalmazzák. Például 2024-ben a
húsvét az első negyedévre esett, idén viszont a másodikra, így a húsvéti kifizetések is később jelentkeznek. A kereset általában csak akkor csökken, ha valaki munkahelyet vált, másképp kapja a pótlékokat, vagy próbaidő alatt nem jogosult rájuk.
Az M1 adása visszanézhető itt:
/posztok.hu

Oeconomus az Indexen!


Ne bömböltesd a zenét a kocsiban, mert nem hallod meg, ha egy…
Ma Trump is ugyanerről beszélt!
👌…
