Ne hadoválj, ne terelj! Hívd fel az Ukrán haverod!
Görgess tovább!
100%-ig NEM lehetünk benne biztosak, de azért némi bizakodásra ad okot, hogy képes lenne a NATO megvédeni az európaiakatMindenesetre finoman szólva sem megnyugtató a helyzet. A terrorfenyegetettség nő…
Ez a kép többet mond minden szónál… Ezért szopunk, ha leváunk az orosz olajról, ezért áll érdekében a Tiszának kussolni, és ezáltal bevédeni Zelenszkij valagát. Hajrá, liter benzin 1 rongyért! #ukrajna…
Zelenszkij! Ne okoskodjál. Nem áll jól! 🫵 Inkább vegyél vissza az arcodból, teljesítsd a szerződésben foglalt kötelességedet, és nyisd újra a Barátság kőolajvezetéket!