Ez a kép többet mond minden szónál…
Ezért szopunk, ha leváunk az orosz olajról, ezért áll érdekében a Tiszának kussolni, és ezáltal bevédeni Zelenszkij valagát.
Hajrá, liter benzin 1 rongyért!
#ukrajna #brent #olaj
Forrás: Orbán Balázs oldala
Ez a kép többet mond minden szónál…
Ezért szopunk, ha leváunk az orosz olajról, ezért áll érdekében a Tiszának kussolni, és ezáltal bevédeni Zelenszkij valagát.
Hajrá, liter benzin 1 rongyért!
#ukrajna #brent #olaj
Forrás: Orbán Balázs oldala
Zelenszkij! Ne okoskodjál. Nem áll jól!
🫵 Inkább vegyél vissza az arcodból, teljesítsd a szerződésben foglalt kötelességedet, és nyisd újra a Barátság kőolajvezetéket!
Itt a válasz a tiszás hazugságokra!
Nyilván nem, hiszen együtt tervelték ki a dolgot, hogy káoszt, gazdasági válságot okozzanak, és Pétert segítsék hatalomra.
️Hoppá: megszólalt Hann Endre és beismerte, valóban a Medián számait mutattam be!
Mi lenne, ha nem lenne Barátság kőolajvezeték? Hernádi Zsolt válaszol!
️
Mutatom az olaj világpiaci árát és mutatom az európai gázárakat. Elég szépen mennek felfelé, pedig még egészen az elején vagyunk.
Európának nem lesz katari gáz, nem lesz szaúdi olaj. Ezen…