Gelgely végre azt csinálja, amihez a legjobban ért.
️A lábát lógatja.
Még hogy nálunk nincs szabadság? Megint valami pride van Budapesten! 
Gelgely végre azt csinálja, amihez a legjobban ért.
️A lábát lógatja.
Karácsony, Kapolcs........
"Most viszont már mégsem buzdít Orbán elleni tüntetésekre, hanem folytatná a…
Ellátási problémák lehetnek, ha…

Kollégáink számos játékkal és meglepetéssel várják az MCC Feszt látogatóit az Edu sétányon található sátrunkban! 
A magyar kormány erején felül próbálja mérsékelni a gazdasági károkat és energiakrízist, amiket a háború és a brüsszeli bürokraták őrült szankciói okoztak. 
Mindeközben Karácsony Gergely lábszelfit…
Egész Európában: háború, energiaválság, élelmiszerválság, migráció. Budapesten: dugó, gaz, mocsok. Karácsony Gergely meg a LÁBÁT FOTÓZZA!
Szánalom amit a baloldali propaganda művel!
Szerintem ezt már DIREKT csinálják