Egész Európában: háború, energiaválság, élelmiszerválság, migráció. Budapesten: dugó, gaz, mocsok. Karácsony Gergely meg a LÁBÁT FOTÓZZA!
A magyar kormány erején felül próbálja mérsékelni a gazdasági károkat és energiakrízist, amiket a háború és a brüsszeli bürokraták őrült szankciói okoztak. 
Mindeközben Karácsony Gergely lábszelfit posztol a Facebookon. 

Mindenki azt csinálja, amihez ért...
️
/posztok.hu




Apáti Bence írása!



