Nekünk Erdély!
Nekik Románia!
És még kérdezik, hogy miért nem kedvelik őket?!
Ma Budapesten jártam, visszafele láttam a balesetet. Brutális baleset volt. 40 kilométeres dugó utána. Amikor oda fele mentem, többször szinte állóra kellett fékezni a kocsit. Valamiért ott Bicskénél mindig feltorlódik a forgalom.
Az az igazság, az M1 fő tranzit útvonal és brutálisan erős a forgalma. Nagyon sok kamionos előzésbe kezd. Az autósok nem tartanak jobbra, ezért rengeteg a jobbról előzés, megdöbbentően sokan telefonoznak vezetés közben.
Gyakran járok rajta és hiába van sok rutinom, de sokszor még én is tartok ettől az úttól. Követési távolságot sem tartja senki. Gyorshajtás annyira nem jellemző, mert a sok kivágódó utánfutós, vagy furgonos miatt a 130km/h-t is nehéz elérni.
/posztok.hu
Ausztriában sincsenek túl jó formában a liPsik.
Orbán Viktor ellen nagymamákat küldtek ki tüntetni.







