Ma Budapesten jártam, visszafele láttam a balesetet. Brutális baleset volt. 40 kilométeres dugó utána. Amikor oda fele mentem, többször szinte állóra kellett fékezni a kocsit. Valamiért ott Bicskénél mindig feltorlódik a forgalom.
Az az igazság, az M1 fő tranzit útvonal és brutálisan erős a forgalma. Nagyon sok kamionos előzésbe kezd. Az autósok nem tartanak jobbra, ezért rengeteg a jobbról előzés, megdöbbentően sokan telefonoznak vezetés közben.
Gyakran járok rajta és hiába van sok rutinom, de sokszor még én is tartok ettől az úttól. Követési távolságot sem tartja senki. Gyorshajtás annyira nem jellemző, mert a sok kivágódó utánfutós, vagy furgonos miatt a 130km/h-t is nehéz elérni.

Ausztriában sincsenek túl jó formában a liPsik.
Orbán Viktor ellen nagymamákat küldtek ki tüntetni.

Fogadjunk egy sörben, hogy a 444 és Szily Laci agymenése az "Orbán beszéde miatt lemondott németországi szállás" cikk úgy kamu ahogy azt kell

Egyrészt még senki nem vette át. Másrészt, ....nos...…

Felismerhetetlenségig roncsolódott a kamion

Ráfutásos balesetet szenvedett két kamion az M1-es autópálya 2️⃣8️⃣-as kilométerszelvényénél, Zsámbék térségében, a Budapest felé vezető irányban, ma…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média