Ráfutásos balesetet szenvedett két kamion az M1-es autópálya 2️⃣8️⃣-as kilométerszelvényénél, Zsámbék térségében, a Budapest felé vezető irányban, ma délelőtt.
Az ütközés következtében a hátsó kamion sofőrje az összeroncsolódott vezető fülkébe szorult. A balesethez az érdi és a törökbálinti hivatásos, valamint a bicskei önkormányzati tűzoltók érkeztek ki, akik két oldalról, feszítővágó berendezést használva szabadították ki a sofőrt.🧑
Ez még a budapesti hídfoglalóknál is szánalmasabb: pár balos nyugdíjas tiltakozó várta Bécsben Orbán Viktort. Biztos a nyári szünet miatt Soros nem tudott diákokat küldeni a bécsi CEU-ról...
Legyen szó a háborúról, az uniós ügyekről vagy a rezsicsökkentéshez kapcsolódó kormányzati lépésekről: a nemzeti konzervatív kormány most is a magyar érdeket helyezi előtérbe - mutatott rá Tóth Erik,…