Brüsszel: Fogyassz 15%-kal kevesebb gázt. Úgy tűnik, ott még nem jöttek rá, hogy a gáz nagyrészt fűtésre megy, mely időjárás függő. Mi lesz? Kötelezni fogják a Napot, hogy süssön többet, vagy jön…
Na mibe, hogy Fekete-Győr Bandi holnapra Fradista lesz? 


/posztok.hu
️
🤍


️

️


