Eddig támadta az ellenzék, mert luxusitalokra szórta a pénzt, meg a kutyáját szállította de ma szentté avatják. Egy biztos: nem fog hiányozni nekünk! 


Csak nehogy a következő miniszterelnök-jelölt legyen


👇😇
Imádom a F.O.S.-t és a postok alatti kommenteket.
Egymásra licitálva Orbánoznak, hogy mennyivel drágább lesz a rezsi ára, és emiatt kevesebbet fognak használni, meg különben is lesz-e egyáltalán.
De…
Hoppá: az MSZP-s Molnár Zsolt élő adásban buktatta le a 444-Telex.hu-24.hu-féle univerzumot, amelyek magukat „függetlenobjektívnek” nevezik, de valójában ellenzéki sajtótermékek, ahogyan azt a…
A legszürreálisabb jelenet amúgy egy copfos Freeszfe-érett…
Péter…
Magyarország az egyik legbiztonságosabb hely a zsidóság számára, de Orbán Viktor náci!
Logikus… 