Imádom a F.O.S.-t és a postok alatti kommenteket.

Egymásra licitálva Orbánoznak, hogy mennyivel drágább lesz a rezsi ára, és emiatt kevesebbet fognak használni, meg különben is lesz-e egyáltalán.

De nem győznek hőbörögni, ha Szijjártó közli Brüsszellel, hogy abból amink van, nem adunk mert nekünk sem lesz sok, azt meg pláne ne mondják meg, a Birodalmi Központból, hogy mennyit használhatunk abból, amit mi vettünk, mindezt csökkentve a németek kedvéért.

Ja és ugyan ők kisujjeltartva fintorognak az orosz beszerzésen - amiből megoldjuk, hogy tudjanak fűteni.

A rezsicsökkentés meg drága meg miért kap mindenki, de NEKEM legyen mert ÉN megérdemlem.

"csak egy legény van talpon a vidéken" Szijjártó Péternek hívják!
#fidesz #embargo #szijjártópéter

Csak Szijjártó Péter szavazott az EU-s spórolási terv ellen!

A múlt hét végén még úgy tűnt, a magyar kormányon kívül számos másik is ellenzi a Bizottság által készített…

Hoppá: az MSZP-s Molnár Zsolt élő adásban buktatta le a 444-Telex.hu-24.hu-féle univerzumot, amelyek magukat „függetlenobjektívnek” nevezik, de valójában ellenzéki sajtótermékek, ahogyan azt a…

Szeretnénk jelezni a hirtelen középkorszakértővé vált ballibsiknek, hogy az Intelmekben a "vendég" szó nem a hazánkat illegálisan elözönlő muszlim tömegeket jelenti.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média