A héten a Megafon továbbképzésén veszek részt. A digitális tér folyamatosan változik, ezért mi is állandóan fejlesztjük magunkat. A Megafon ezt szeretné nektek átadni és veletek együtt átélni.
Segítene valaki megérteni? Szóval itt van ez az unió. A tagságnak voltak feltételei. Mi teljesítettük. A tagság bizonyos jogokkal és(nevezzük annak) előnyökkel jár(na). Akkor árulja már el nekem…