Tudjátok azért arra büszke vagyok, nem kicsit, hogy több olyan hétköznapi ember van, aki az én példámra kezdett el blogolni. Vagy jelentkezett a Megafon csapatába, ahol egy professzionális képzés után elindította saját oldalát.
Sokkal hitelesebb a hétköznapi ember számára, ha egy közülük kiemelkedik és beszél a világ dolgairól.
Remélem, mások is kedvet kapnak még.
A hazánkat szolgáljuk!
/posztok.hu



nagyon helyes.
️ komcsi házmesterek, lehet annyit melózni, mint ő, de úgy kevesebb idő marad papucsban eszegetni az aluljárós, vietnámi falatozóban.



️ 


