️MÁR EZ SE JÓ
️
A baloldal szerint:
Az atomerőmű rossz
A földgáz rossz
És már a napenergia is rossz
Komolyan, az lesz a vége, hogy mindenki éljen barlangban
️
Eljött az ideje, hogy elmondjak valamit nektek.
Október elsején úgy keltem fel, hogy ez így nem jó. Változtatnom kell!
134 kg voltam. Rengeteget dolgozom, nagyon keveset mozogtam, be voltam fásulva nem figyeltem oda magamra.
Gyökeresen változtattam. Szénhidrát mentes ételek, minden nap mozgás, egészséges életmód. Két hete elkezdtem szedni a reg-enort is.
Eddig 14 kilót fogytam és ma reggelre végre 120 kg alá mentem. Ugyan csak hajszállal, de ott vagyok.
Utoljára 2018-ban voltam ennyi.
Sokkal jobb a közérzetem, energikus vagyok, nagyon jól esik a séta, nem fulladok és sok ruha leesik rólam.
A két fiamnak szüksége van rám, felkell nevelnem őket, gondoskodnom kell róluk. Na meg ha elmegyünk valahova hárman a fater ne guruljon már utánuk.
Természetesen itt nem állunk meg, nagyon motívált vagyok először kitűztem száz kilót célnak, de miért ne lehetne több?
Őszinte vagyok mindig tudjátok!
Tartozom egy köszönettel a baloldal bérkommentelőinek. Rengeteget aláztak a külsőmmel. Nem szoktam felvenni a negatív kommenteket, de valahol csak bántott tudat alatt, ez is rávezetett, hogy változtassak.
Hogy miért írom mindezt le?
Hátha valaki más is kedvet kap és tesz az egészségéért. Ha csak egy ember kedvet kap, már megérte, hidd el sokkal jobb lesz az életed, ha változtatsz. Az első két hét nehéz, de utána gyerekjáték.
️MÁR EZ SE JÓ
️
A baloldal szerint:
Az atomerőmű rossz
A földgáz rossz
És már a napenergia is rossz
Komolyan, az lesz a vége, hogy mindenki éljen barlangban
️
Gelgely most válaszokat vár, hogy mégis hol lesz az irodája!
FELADOM :D
Telex: "túl sokat nem is számít, ha egy ezressel kevesebbet kell fizetni a teli tankért."
Érted? MI AZ AZ KIS EZRES AMIT MEGSPÓROLSZ? :D
HÓNAPOK óta azon sírnak, hogy milyen drága a benzin,…
Ezért ne egyetek Rivotrilra hidegfehér LED-fényt. Soha
️🥴
A hülyék a maguk képére formálnak majd mindent. A sportot is.
Legújabb…
Itt az újabb leleplező felvétel: Karácsony és bandája…
A jó vezető nem képmutató.
Album Székelyföldi Smart Family pitch verseny
Lezajlott a KINCS Smart Family Nagydíj 2021 határon túli kísérő eseménye, a Székelyföldi Smart Family pitch verseny. A rendezvényt Tóth László,…