FELADOM :D

Telex: "túl sokat nem is számít, ha egy ezressel kevesebbet kell fizetni a teli tankért."
Érted? MI AZ AZ KIS EZRES AMIT MEGSPÓROLSZ? :D

HÓNAPOK óta azon sírnak, hogy milyen drága a benzin, erre leírják ma, miután bejelentették, hogy közel 50 forinttal csökkentik a literenkénti árat, hogy IGAZÁBÓL nem is számít :D

Brückner Gergelynek a Telex ügyeletes "Mr Világpiaci ár"-nak nem számít ha 520 helyett 480 a benzin. Végül is ez max egy ezres teli tank esetén.

Ja és persze ez is a "választások miatt" van...

Ugyan ez a Brückner Gergely volt az aki pár hete arról írt "Tökéletes vihar tombol az energiapiacon: hiába a rezsiillúzió," c. cikkében, hogy a rezsicsökkentés hülyeség, és az lenne a jó ha világpiaci áron vennénk mi is otthonra a villanyt és a gázt.

OLCSÓ PROPAGANDISTA KR*TÉNEK VAGYTOK!

Hol jártunk?

Helyismereti gyakorlaton vettek részt a napokban a tűzoltók.

Az ilyen gyakorlatok lényege, hogy a hivatásos állomány tagjai a helyszínt bejárva megnézik, hol találhatók a vízvételi helyek…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média