Egyre egyértelműbb, hogy Európa nem önmaga ura. Annyira nem, hogy a napokban Emmanuel Macronfrancia államfő is kijelentette, nem szabadna Amerika vazallusaként viselkedni, kellene egy önálló európai…
Még, hogy mi legyünk hálásak az ukránoknak miután ennyire pofátlanok és nem tisztelik a magyarok jogait? Azért ehhez pofa kell!
/posztok.hu



Szováthy Kinga/ 





