Azért ez a Muskátli megnehezíti a dollárbalos politikusok helyzetét a gondolkodásban...
Mert ugye a Tesla az menő és zöld, a Facebookot már csak mi nyugdíjasok használjuk és a Twitter az igazi ász, mert ott még magyarul se kell beszélni, ráadásul ezek a bábok zsigerből vonzódnak a globális nagytőkéhez.
Persze a végén a sorosdollárok összerakják a narratívat és kiderül, hogy aki nem fekszik be a p€dofil g€nderpropagandának azt mindenképp utálni kell...
️
/posztok.hu






Holnap este, pénteken, 18:30-tól:
Wass Albert, Szép Ernő, Petőfi Sándor, Radnóti Miklós, József Attila, Ady Endre versei megzenésítve
Várunk mindenkit…